Natūralaus medžio vidaus durys

Medinės, faneruotos, medžio masyvo arba stiklinės

  • Medinės vidaus durys gaminamos iš ąžuolo, uosio, beržo, alksnio, pušies, raudonmedžio, buko ir kitų klijuotos medienos tašų. Tokios durys pasižymi didesniu patvarumu ir stabilumu, šiltos, saugios ir kokybiškos medinės durys. Siekiant kuo labiau patenkinti klientus mes orientuojames į individualius jų poreikius. Tai ir dizaino subtilumai, išmatavimų ypatumai, paviršiaus padengimo būdai ir pan. Durys dažomos jūsų pasirinkta RAL paletės spalva, lakuojamos laku arba alyvuojamos.
  • Faneruotos vidaus durys – tai karšto preso pagalba užklijuotas lakštinis arba drožtinis lukštas (nuo 0,6 iki 1,5 mm storio). Taip imituojamas vaizdas lyg durys būtų iš medžio masyvo. Durų faneravimui naudojami tradicinių medienos rūšių (ąžuolas, uosis, beržas, klevas ir pan.), o taip pat ir egzotinių medienos rūšių (raudonmedis, tikas, vengė ir panašiai) lukštai.  Mūsų durys gaminamos pagal norimą Jūsų dizainą, bei pateiktus išmatavimus.
  • Medžio masyvo durys – tai prabangios durys, tiems kas mėgsta išskirtinį interjerą, tikrą naturalią medieną. Gaminamos iš ąžuolo, uosio, pūšies, raudonmedžio. Gali buti beicuojamos ar dažomos bet kuria pasirinkta spalva, lakuotos ar alyvuotos.
  • Stiklinės durys – gali būti siūlomos su aliuminio stakta arba medžio masyvo padengta faneruote. Stiklo dizainas labai įvairus, nuo skaidraus lygaus paviršiaus iki stiklo su įvairiausiais ornamentais.

Medinės vidaus durys tai svarbi interjero detalė, kuri ilgus metus turės džiuginti Jūsų akis ir garantuoti Jums patogų gyvenimą. Nuo senų laikų durys buvo gaminamos iš medžio ir iki šių dienų tokios durys laikomos patvariausiomis ir turinčiomis geriausias termoizoliacines ir garsoizoliacines savybes. Mūsų įmonėje siūlome labai aukštos kokybės ir įvairaus dizaino medines duris. Šios durys suteikia šilumos ir jaukumo namams, bei griežtumo ir solidumo bet kokiai įstaigai.

Mes gaminame kelių tipų duris: medines, faneruotas, medžio masyvo ir stiklines.

Vidaus durims naudojamos ABLOY ir EVO F-18 spynos. Užsakovui pageidaujant įdedamos ir užsakovo pateiktos spynos.

Durų staktos gaminamos tiek standartinių pločių (94, 80 mm), tiek ir praplatintos pagal sienų storį. Galimi tiek stačiakampių, tiek arkinių staktų variantai. Durys su sandarinamo tarpinėmis. Varčia su užlaida arba be jos.